Ndryshimi mes inspektimeve të "Xhorxh Uashington"

v (Bot: Migrating 135 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q23 (translate me))
 
== Jeta ==
=== Arsimi dhe riniarina ===
[[Skeda:Gwash map01.jpg|thumb|left|Nga George Washington hartë e krijuar të një sheshi në [[Ohio River]], [[Ohio]], [[1754]] ]]
 
Anonymous user