Hape menynë kryesore

Changes

 
== Jeta ==
=== Arsimi dhe riniarina ===
[[Skeda:Gwash map01.jpg|thumb|left|Nga George Washington hartë e krijuar të një sheshi në [[Ohio River]], [[Ohio]], [[1754]] ]]
 
Anonymous user