Ndryshimi mes inspektimeve të ".al"

57 bytes removed ,  6 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e 78.53.209.73 (diskutimet) në versionin e fundit nga Goraninet.
v (U kthyen ndryshimet e 78.53.209.73 (diskutimet) në versionin e fundit nga Goraninet.)
== Lidhje të jashtme ==
* [http://www.akep.al AKEP] Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare (AKEP
* [http://www.host.al Host.al] Regjistrues zyrtar per domainet .al
* [http://www.name.al Name.al] Regjistrues per domainet .al
* [http://www.webhost.al WebHost.al] Regjistrues i domaineve .al
* [http://www.host.al Host.al] RegjistruesNdihme zyrtarne perregjistrimin domainete domaineve .al
* [http://www.akep.al/sq/kontakte Kontakti me AKEP]
* [http://www.iana.org/root-whois/al.htm Whois informatat për .al]