Ndryshimi mes inspektimeve të "Viktoria"

237 bytes added ,  6 vjet më parë
Faqe e re: '''Viktoria''' (anglisht '''Victoria''') është një shtet në Australi.Ajo kufizohet me Uellsin e Ri Jugor në veri dhe me Australia Jugore|Australinë Jugore...
(Faqe e re: '''Viktoria''' (anglisht '''Victoria''') është një shtet në Australi.Ajo kufizohet me Uellsin e Ri Jugor në veri dhe me Australia Jugore|Australinë Jugore...)
(Pa ndryshime)