Ndryshimi mes inspektimeve të "Xhamia Mehalles"

60 bytes removed ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Xhamia Mehalles eshte nje Xhami ne rrugen Ali Demi. Ne kete Xhami falen te 5 namazet dhe e gjumaja.
[[File:Said Nursi - Wonder of the age.jpg|thumb|114x114px]]
[[File:Imperial standard of the Ottoman Sultan.svg|thumb]]
[[File:Risale-inurcollection.png|thumb]]
Anonymous user