Ndryshimi mes inspektimeve të "Xhamia Mehalles"

25 bytes removed ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Xhamia Mehalles eshte nje Xhami ne rrugen Ali Demi ajo eshte nje xhami e vogel pa minare. Ne ketwe xhami falen te pesta namazet dhe mbas cdo namazi jacie (darke). NeDarul_ehsan kete xhami imam eshte Mondi Marku.
https://www.facebook.com/XhamiaMehalles
Anonymous user