Ndryshimi mes inspektimeve të "Xhamia Mehalles"

46 bytes removed ,  6 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e 109.69.5.39 (diskutimet) në versionin e fundit nga Arianit.
v (U kthyen ndryshimet e 109.69.5.39 (diskutimet) në versionin e fundit nga Arianit.)
[[File:Three stars and crescent.png|thumb|Logo e Xhamise ]]
'''Xhamia Mehalles eshte nje Xhami ne rrugen Ali Demi ajo eshte nje xhami e vogel pa minare. Ne ketwe xhami falen te pesta namazet dhe mbas cdo namazi jacie (darke). Ne kete xhami imam eshte Mondi Marku.'''
<gallery>The-Message.jpg ‎(329 × 484 pixels, file size: 64 KB, MIME type: image/jpeg)
</gallery>
81

edits