Dallime mes rishikimeve të "Kuçova"

51 bytes removed ,  7 vjet më parë
Tekst dhe disa te dhena te tjera ......
(Tekst dhe disa te dhena te tjera ......)
| SHTETI = [[Shqipëria]]
| RRETHI = [[Rrethi i Kuçovës]]
| KODI_POSTAR =5300
| PREFIKSI = 311+355311
| FAQJA_ZYRTARE = [httphttps://www.bashkiakucovefacebook.gov.al Bashkia e Kuçovës]com/qytetikucoves
| KRYETARI = Bardhyl Gjyzeli (PS)
| PARTIA = PS
| SKEDA_EMBLEMA =
| IATA = TIA
| AEROPORTI = [[Aeroporti NënëUshtarak Tereza|Nënëi Tereza]]Kucoves
| DISTANCA_NGA_AEROPORTI =125 Km Nga TIRANA
}}
'''Kuçova''' është një qytet në [[Shqipërinë]] e Mesme por është edhe qendra kryesore e [[Rrethi i Kuçovës|rrethin e Kuçovës]].
Anonymous user