Dallime mes rishikimeve të "Will Smith"

5 bytes removed ,  8 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
{{Infobox aktor
| emri = Will Smith
| foto = [[Skeda:WillSmithMay10.jpg|thumb|341x341px]]
| foto =
| titulli = Will Smith
| emri i vërtetë = Willard Christopher Smith Jr.
| vite aktiv = 1985-prezent
}}
 
[[Skeda:WillSmithMay10.jpg|thumb|341x341px]]
'''Willard Christopher Smith Jr.''' lindi më [[25 shtator]] [[1968]] në [[Philadelphia]], [[Pennsylvania]]. Është një [[aktor]] dhe [[këngëtar]] i muzikës [[rap]] [[SHBA|amerikan]].
 
Anonymous user