Ndryshimi mes inspektimeve të "Rënia e lirë"

27 bytes removed ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Kam ndryshuar drejtshkrimin , qartesova dhe shtova formulat)
 
[[Kategoria:Fizikë]]
NUK E MORIM VESH MALOKSHE
Anonymous user