Dallime mes rishikimeve të "Budisalca"

194 bytes removed ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet)
Etiketat: Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
{{Infobox KS fshat| height="200"
| foto harta=[[Skeda:noimage.png|140px]]
| emri=
| komuna=
| banorë=
| posta=
| telefoni=
| lartësia=
| latitude=
| longitude=
| web=
}}
 
'''Budisallci''' është një vendbanim në komunën e [[Klina|Klinës]], [[Kosova|Kosovë]].
== Shih dhe këtë ==
1

edit