Ndryshimi mes inspektimeve të "Lule të kuqe, lule të zeza"

Shtova permbajtje
v (Fix)
(Shtova permbajtje)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
'''Lule të kuqe, lule të zeza'''' është film shqiptar i vitit [[2003]] me regji nga [[Mevlan Shanaj]] dhe shkruar nga [[Natasha Lako]]. Me aktor Gent Demaliajn
 
==Aktorët==
Anonymous user