Dallime mes rishikimeve të "18 Korrik"

2 bytes added ,  6 vjet më parë
v
përmirësime teksnike, replaced: Jane → janë
v (Bot: Migrating 151 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2730 (translate me))
v (përmirësime teksnike, replaced: Jane → janë)
 
== Vdekje ==
* [[1817]] - [[Janejanë Austen]], letrare britanikë
 
== Festa dhe përvjetorë ==
 
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
<!--interwiki-->
 
[[Kategoria:Korrik]]
 
<!--interwiki-->
37.617

edits