Ndryshimi mes inspektimeve të "Elefanti"

15 bytes added ,  4 vjet më parë
kiiio
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 37.26.83.236) dhe riktheu rishikimin 1400386 nga Myrtezan Cenaj)
(kiiio)
 
Elefanti konsiderohet si kafsha e katërt më e zgjuar në botë, pas [[shimpanze|shimpazesë]], [[balena|balenës]] dhe [[delfini|delfinit]].
lllllllllllllll
 
{{zoo-cung}}
 
Anonymous user