Ndryshimi mes inspektimeve të "Hapësira"

75 bytes removed ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
'''Hapësira''' është një prej kategorive themelore të [[shkenca|shkencës]], në veçanti të degëve të tilla, si [[filozofia]], [[matematika]] dhe [[fizika]]. Në vëzhgimet e nivelit të përditshëm të hapësirës lëndore kuptohet si një "mbajtës", për të gjithë trupat
 
{{Astronomi-cung}}
==Hapësira në psikologji dhe gjuhësi==
 
==Shiko edhe==
 
==Referencat==
 
==Lidhje të jashtme==
 
{{Astronomi-cung}}
 
[[Kategoria:Mjedis]]
Anonymous user