Dallime mes rishikimeve të "Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë i Universitetit të Tiranës"

→‎Foto në vite nga Fakulteti Histori-Filologji: përmirësime teknike, zëvendësova: Nëntor → nëntor duke përdorur AWB
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (clean up, hoqa: {{WWT2016}}, përmirësime tipografike: dmth → do të thotë, Europiane → Evropiane)
(→‎Foto në vite nga Fakulteti Histori-Filologji: përmirësime teknike, zëvendësova: Nëntor → nëntor duke përdorur AWB)
== Foto në vite nga Fakulteti Histori-Filologji ==
<gallery>
Skeda:12 - 25 Nëntornëntor 2012 - Java e Albanologjisë.jpg
Skeda:Fakulteti Histori Filologji, Dega Histori. Të diplomuarit e vitit 1962.jpg
</gallery>
37.617

edits