Ndryshimi mes inspektimeve të "Ndihmë:Pyetje e Përgjigje"

v
U kthyen ndryshimet e 61.6.233.188 (diskutimet) në versionin e fundit nga 37.26.97.184.
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (U kthyen ndryshimet e 61.6.233.188 (diskutimet) në versionin e fundit nga 37.26.97.184.)
{| width="100%" style="border: solid 1px #A3B1BF; background: #F5FAFF" |.
|-
Prej cka varet se cila dege ekonomike zhvillohet be nje vend
 
{{Administrata}}
 
Kjo është një listë me pyetjet e '''pyetura më shpesh''' në lidhje me përdorimin dhe kontribuimin në Wikipedia. Për fakte dhe pyetje të llojeve të tjera, përdor [[Special:Search|hapësirën e kërkimit]] ose [[Wikipedia:Kuvendi|pyet tek kuvendi]]. Nëse pyetjes tuaj nuk i jepet përgjigje tek kjo faqe, përdor hapësirën e kërkimit më poshtë ose shfleto [[Ndihmë:Pyetje dhe përgjigje/Indeksi|faqe të ndryshme të Pyetje dhe Përgjigje]].
<inputbox>
type=fulltext
prefix=Ndihmë:Pyetje dhe përgjigje
width=22
searchbuttonlabel=Kërko tek pyetje dhe përgjig
 
je
break=no
</inputbox>
__TOC__
 
==<span id="CREATE"></span>Si të krijoj një faqe të re?==
:Ju duhet të keni një llogari në Wikipedia për të krijuar një artikull të ri — ju mund të [[WP:SIGNUP|regjistroheni këtu]]. Për të mësuar mbi përfitimet e tjera e të paturit një llogari në Wikipedia, shiko [[Wikipedia:Pse të çel një llogari?|Pse të çel një llogari?]]
==<span id="LOG"></span>Pse kam probleme me kyçjen në Wikipedia?==
:Shih [[Help:Logging in#How to log in|Help:Logging in]] për detaje.
 
==<span id="HIT"></span>A ekziton numëruesi i leximeve?==
: Egziston një [http://stats.grok.se third party site], që nuk mbahet nga Wikipedia, e cila aktualisht ju lejon të shikoni faqet hit që nga dhjetori i 2007. Listat më të mira deri në vitin 2009, janë në dispozicion [http://wikistics.falsikon.de/ këtu].
 
: Ndërtuar në funksion për të numëruar se sa herë një faqe është vizituar ka qenë i fikur për arsye të performancës. Për më shumë detaje, ju lutem shikoni [[Wikipedia:Technical FAQ#Can I add a page hit counter to a Wikipedia page?]]
<noinclude>
|}</noinclude>
 
[[Kategoria:Wikipedia FAQ|FAQ]]
 
[[el:Βικιπαίδεια:Συχνές Ερωτήσεις]]
[[eo:Vikipedio:Oftaj demandoj]]
[[he:ויקיפדיה:שאלות ותשובות/נפוצות]]
[[no:Wikipedia:OSS]]
[[or:ଉଇକିପିଡ଼ିଆ:ଉଇକିପିଡ଼ିଆ ବାବଦରେ ଥରକୁଥର ପଚରାଯାଇଥିବା ପ୍ରଶ୍ନସବୁ]]
[[pt:Wikipédia:FAQ]]
[[sr:Википедија:НПП]]
[[su:Wikipedia:NLD]]