Ndryshimi mes inspektimeve të "Rexhep Elmazi"

20 bytes added ,  3 vjet më parë
v
Shkroi Eron Shabani
v (LEVIZJA DEMOKRATIKE)
v (Shkroi Eron Shabani)
* Fryma – [[Prishtina|Prishtinë]] [[1994]]
* Për veprën dhe krijimtarinë e Rexhep Elmazit ka magjistruar intelektuali gjilanas (Mr. [[Tahir Arifi]]).
* Mr. [[Tahir Arifi]] vepra "Poezia e Rexhep Elmazit”, 2008, (studim me të cilën edhe magjistroi në letërsi te Prof. Dr. [[Agim Vinca]]).
* Shkroi Eron Shabni
{{Portal|Gjilani}}