Dallime mes rishikimeve të "1 Maj"

41 bytes added ,  6 vjet më parë
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
* '''Hirushja'''
* '''Hirushja 2, Ëndrrat bëhen realitet'''
* '''Sirena e Vogël 1'''
* '''Sirena e Vogël 2, Kthim në thellësi'''
* '''Sirena e Vogël 3, Fillimi i Arielit'''
* '''Aladini dhe Mbreti i Hajdutëve'''
* '''Përrallat Magjike'''
* '''Mulan 1'''
* '''Mulan 2'''
* '''Pokahontas 1'''
* '''Pokahontas 2, Udhëtim në botën e re'''
* '''Princesha dhe Bretku'''
* '''Rapanzëll'''
* '''Rebelja'''
* '''Gishtëza'''
* '''Herkuli'''
* '''Tarzani 1'''
* '''Tarzani 2'''
* '''Tarzani dhe Xhejni'''
* '''Mbreti Luan 1'''
* '''Mbreti Luan 2, Mbretëria e Simbës'''
* '''Mbreti Luan 3, Hakuna Matata'''
* '''Për pushime me Timonin dhe Pumbën'''
* '''Për darkë me Timonin dhe Pumbën'''
* '''Kurrizoja i Notre Damit 1'''
* '''Kurrizoja i Notre Damit 2'''
* '''Piter Pan 1'''
* '''Piter Pan 2, Kthim n ishullin Kurrkund'''
* '''101 Dalmatët 1'''
* '''101 Dalmatët 2, Aventura e Peçit në Londër'''
* '''Lili dhe Endacaku'''
* '''Lili dhe Endacaku 2, Qenushi Rebel'''
* '''Dhelpra dhe Qeni 1'''
* '''Dhelpra dhe Qeni 2'''
* '''Vëllai Ari 1'''
* '''Vëllai Ari 2'''
* '''Lilo dhe Stiç 1'''
* '''Liroi dhe Stiç 2'''
* '''Bambi 1'''
* '''Bambi 2'''
* '''Çmenduritë e reja të Perandorit 1'''
* '''Çmenduritë e reja të Perandorit 2'''
* '''Atlantis, Mbretëria e Humbur'''
* '''Atlantis, Kthimi i Milos'''
* '''Libri i Xhunglës 1'''
* '''Libri i Xhunglës 2'''
* '''Bernardi dhe Bianka në Tokën e Kangurëve'''
* '''Shtëpia në Fermë'''
* '''Bazil, Miu Detektiv'''
* '''Sekretet e Nimit 1'''
* '''Sekretet e Nimit 2'''
* '''Rrjeta e Sharlotës'''
* '''Aventurat e Uillburit'''
* '''Një Përrallë Amerikane 1'''
* '''Një Përrallë Amerikane 2, Faivëlli shkon në Perëndim'''
* '''Një Përrallë Amerikane 3, Thesari i ishullit Manhatan'''
* '''Balto 1'''
* '''Balto 2'''
* '''Balto 3'''
* '''Princesha Mjellmë 1'''
* '''Princesha Mjellmë 2'''
* '''Princesha Mjellmë 3'''
* '''Krishtlindjet e Princeshës Mjellmë'''
* '''Trompa e mjellmës'''
* '''Të gjithë qentë shkojnë në Parajsë1'''
* '''Të gjithë qentë shkojnë në Parajsë 2'''
* '''FernTë gjithë qentë Gali3'''
* '''Fern Gali 2, Shpëtimi Magjik1'''
* '''FatlumiFern LukGali 2'''
* '''Mbreti dhe çarli'''
* '''Karlsoni mbi Çati'''
* '''Një xhuxh në parkun qendror'''
* '''Edi dhe banda e diellit'''
* '''Toka para kohërave 1'''
* '''Toka para kohërave 2'''
* '''Toka para kohërave 3'''
* '''Barbi Gishtëza'''
* '''Barbi dhe Shkolla e Princeshave'''
* '''Barbi Një Krisht''' '''lindje e Përkryer 1'''
* '''Barbi Një Histori Sirene 2'''
* '''Barbi e Liqenit të mjellmave'''
* '''Miqtë e mi Tigri dhe Puh, Krishtlindje prej Super-Detektivësh'''
* '''Bolt'''
* '''Rio 1'''
* '''Rio 2'''
* '''Lart'''
* '''Mendjemadhi'''
* '''Qofte nga Retë'''
* '''Unë Shpirtkeqi'''
* '''Shrek 1'''
* '''Shrek 2'''
* '''Shrek 3'''
* '''Përgjithmonë Shrek'''
* '''Krishtlindjet e Shrekut'''
* '''Epoka e Akullnajave 1'''
* '''Epoka e Akullnajave 2'''
* '''Epoka e Akullnajave 3'''
* '''Epoka e Akullnajave 4'''
* '''Madagaskar 1'''
* '''Madagaskar 2, Arratisje në Afrikë'''
* '''Madagaskar 3, Të kërkuar në Evropë'''
* '''Stina e Gjuetisë 1'''
* '''Stina e Gjuetisë 2'''
* '''Stina e Gjuetisë 3'''
* '''Bota e Lodrave 1'''
* '''Bota e Lodrave 2'''
* '''Bota e Lodrave 3'''
* '''Baz Vitdrita i Kofmandës Yjore'''
* '''Kung Fu Panda 1'''
* '''Kung Fu Panda 2'''
* '''Makinat 1'''
* '''Makinat 2'''
* '''ShimpanzetëQenushi e HapsirësKiper'''
* '''Shimpanzetë e Hapsirës 1'''
* '''Shimpanzetë e Hapsirës 2'''
* '''Këmbë të lutmura 1'''
* '''Këmbë të lutmura 2'''
* '''Komploti i Kësulëkuqes 1'''
* '''Komploti i Kësulëkuqes 2'''
* '''Udhëtimi i mrekullueshëm i Semit 1'''
* '''Udhëtimi i mrekullueshëm i Semit 2'''
* '''Hirushja dhe 007 xhuxhët'''
* '''Xhuxhi i Lumtur'''
* '''Kasperi'''
* '''Garfildi 1'''
* '''Garfildi 2, Përralla e dy Maçokëve'''
* '''Garfildi në Botën e Vërtetë'''
* '''Rruga për në El Dorado'''
* '''Princi i Egjiptit'''
* '''Fatlumi Luk'''
* '''Roboti Astro'''
* '''Fatlumi Luk 1'''
* '''Fatlumi Luk 2'''
*'''Elfi Gordon 1'''
*'''Elfi Gordon 2'''
* '''Breshkat Adoleshente Ninxha'''
* '''Skuadra e Drejtësisë, Dënimi'''
* '''Batman nën Kapuçin e Kuq'''
* '''Feneri i Gjelbër'''
* '''Njeriu Merimangë 1'''
* '''Njeriu Merimangë 2'''
* '''Hulku'''
* '''Alvini dhe Ketrushët takojnë Njeriun Ujk'''
* '''Alvini dhe Ketrushët takojnë Frankenshtajnin'''
* '''Alvini dhe Fytyrketrushët 1'''
* '''Alvini dhe Fytyrketrushët 2'''
* '''Alvini dhe Fytyrketrushët 3'''
Anonymous user