Ndryshimi mes inspektimeve të "Azem Shkreli"

178 bytes removed ,  3 vjet më parë
Heqje e vandalizmit
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 79.94.201.139 dhe Wielemir) dhe riktheu rishikimin 1589115 nga Marbott)
(Heqje e vandalizmit)
Vdiq në pranverën e vitit [[1997]].
 
Azem shkreli u ngjit në maje të letrave shqipe dhe vetës i krijoi .
me dhembje e përjetuam ndarejen e tij fizike : NRW,së në [[Gjermania|Gjermani]], në ''Qendrën Kulturore Shqiptare'', ne [[Gelzenkirheni|Gelsenkirchen]],
 
== Veprat letrare ==
3.727

edits