Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Sigurimi i cilësisë/Lista"

ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
Atomet përbehen nga elektronet ,neutronet dhe protonet.
 
dendesia e nje substance shprehet si masa e nje centimetri kub te substances. Per shembull masa e 1cm
Anonymous user