Ndryshimi mes inspektimeve të "Jonila Godole"

v
Fixed grammatical mistake
(Deleted unnecessary information in Infobox)
v (Fixed grammatical mistake)
| kombësia = [[Shqiptarët|Shqiptare]]
| arsimimi =Universiteti Goethe në Frankfurt
Fakulteti i Historisë dhe i Filologjisë në Tiranë
| shkolla =
| profesioni =Pedagoge, Studiuese, Autore, Përkthyese, Aktiviste
40

edits