Hape menynë kryesore

Changes

3 bytes removed ,  1 vit më parë
Datelindja e sakte 29.03.1966
| Fëmijë =
}}
'''Fran Frrokaj''' ([[Lezha|Lezhë]], dtl. 29 mars 1966) është kryetari i [[Bashkia Lezhë|Bashkisë e LezhësLezhe]].
 
== Arsimimi dhe karriera ==
Anonymous user