Dallime mes rishikimeve të "Naser Zymberi"

12 bytes added ,  3 vjet më parë
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
*'''Polici''' - [[Një natë në hotel''']]
 
 
=== Film ===
=== Rolet në film ===
 
* [[Gjyshi dhe nipi]]
* [[Unkosova]]