Dallime mes rishikimeve të "Que te perdone Dios"

(Rishkruajta permbajten pasi ajo qe ishte e shkruar nuk ishte totalisht e sakte.)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
== Versioni tjetër ==
 "Que te perdone Dios... yo no" (Titulli ne shqip - "Te te fale Zoti... une jo") eshte nje telenovele meksikane e prodhuar ne vitin 2015 nga Angelli Nesma Medina per Televisa dhe e transmetuar ne Canal de las Estrellas . Eshte nje riberje e telenoveles Abrázame muy fuerte e prodhuar ne vitin 2000.
 
== Protagonistë ==
* [[Rebecca Jones]] - ''Renata Flores del Angel de López–Guerra''
Anonymous user