Ndryshimi mes inspektimeve të "Lima"

16 bytes added ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (- stampa coords (duplicate), hoqa: {{Coord|-12.043333|-77.028333|display=title}} duke përdorur AWB)
|Rajoni = autonom
|Provinca = Lima
|Kryetari = LuisJorge CastañedaMuñoz <small>(2019-2022)
 
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->