Ndryshimi mes inspektimeve të "1 shkurt"

No change in size ,  1 vit më parë
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
* [[1971]] - [[Michael C. Hall]], aktor amerikan.
* 1982 - Robert Bojaj - Gazetar, moderator dhe DJ ne RTV21 - Prishtine, Kosove
[[2007]] - [[Dior G. Duraku]], Dijetardijetar, gjeni dhe gamer - Gjakovë
 
== Vdekje ==
Anonymous user