Dallime mes rishikimeve të "Informatika"

47 bytes added ,  2 vjet më parë
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 213.135.160.92) dhe riktheu rishikimin 1839836 nga Βατο: vandalizëm)
 
[[Kategoria:Shkencë]]
[[Kategoria:Informatikë|*]]NJAU DJSDHHN OR KD JUED UIS JUELKLJA XNMKEDJUS
Anonymous user