Ndryshimi mes inspektimeve të "Mariah Carey"

joref
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(joref)
{{joref}}
[[Skeda:Mariah Carey5 Edwards Dec 1998.jpg|thumb|Mariah Carey]]
'''Mariah Carey''' ([[27 Mars]] [[1979]] në Huntigon, [[Nju Jork]]) është një këngëtare e muzikës pop si dhe [[aktore]] amerikane.
29

edits