Dallime mes rishikimeve të "Lista e sportistëve shqiptarë"

ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][redaktim i pashqyrtuar]
v (Fix)
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
* Lista përmban llojet e sporteve dhe emrat e sportistëve, të cilat janë nënrenditur sipas alfabetit.
{{TOCright}}
Lista permban emrat e sportisteva qe din te luajn
 
{{Kryesor|Lista e atletëve shqiptarë}}
Anonymous user