Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Mirësevini"

ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
{{Administrata}}
'''Wikipedia''' është një [[enciklopedi]] e lirë (hapur) dhe e shkruar në bashkëpunim nga lexuesit e saj. Faqet janë [[WikiWiki]], d.m.th. çdo njeri, edhe '''ju''', mund të redaktoni dhe përmirësoni çdo artikullar moto no km mm mmk tikull menjëherë duke shtypur lidhjen '''Redaktoni''' që duket pothuajse në çdo artikull të Wikipedias. Disa artikuj janë të mbrojtur për të mirëmbajtur paraqitjen dhe integritetin e Wikipedias. Nëse ju duhet ndihmë zgjidhni njëren nga këto lidhje:
 
<center> [[Wikipedia:për Lexues]] - [[Wikipedia:për Fillestarë]] - [[Wikipedia:për Antarë]] - [[Wikipedia:Artikuj të mbrojtur|Artikuj të mbrojtur]] - [[Wikipedia:Portale]] - [[:Category:Wikipedia:Projekte|Projekte të redaktorëve]] - [[Wikipedia:Rreth]] </center>