Dallime mes rishikimeve të "Maliqi"

No change in size ,  1 vit më parë
→‎Politics: Rregullova gabimet
(→‎Politics: Rregullova gabimet)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Bujqësia dhe blegtoria janë bazat e ekonomisë për qytetin e Maliqit.
 
== PolitikaPolitics ==
 
==Shiko dhe këtë==
Anonymous user