Dallime mes rishikimeve të "Shekulli XI"

413 bytes added ,  1 vit më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][pending revision]
v (Fix)
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
Nga '''Shekulli XI'''
 
==Ngjarje== Jeta esht aq e bukur sa dhe bukuria nuk e di qe egziston ashtu dhe si njeriu qe jeten se vlerson sepse joshet nga drita e zez dhe jo nga bardhesia e shpirti qe ka egoizmi esht vete dia e cdo njeriu ne kte bote por ai prap se di cfar do mua apo ty apo ate qe ka me respekt per jeten dhe dashurin nga Zt Markeliti i Shqiperis princi i te vertetes dhe genjeshtres qe esht masturbimo me i madh ne shpirtin e njeriut.
==Ngjarje==
 
==Shpikje, zbulime, zhvillime==
Anonymous user