Dallime mes rishikimeve të "Netta Barzilai"

→‎top: Përditësim i stampës "infobox muzikant", zëvendësova: Infobox muzikant → Infobox musical artist duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v (Smallem: Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet: (-(\{\{\s*cit[aeio][^\}]*)\|[^=]+=\s*([\|\}]) +\1\2))
(→‎top: Përditësim i stampës "infobox muzikant", zëvendësova: Infobox muzikant → Infobox musical artist duke përdorur AWB)
{{Infobox muzikantmusical artist|instrument={{Hlist|Vokal|kitarë|sintetizues}}|label={{flatlist|
*[[Teddy Productions]]
*[[Bertelsmann Music Group|BMG]]