Dallime mes rishikimeve të "Lutfi Hoxha"

No change in size ,  3 muaj më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
No edit summary
==Filmografia==
 
*[[Ne dhe Lenini]] (20091989)
*[[Një ditë e mrekullueshme|Nje dite e mbrekullueshme]] (20031983) TV
*[[Vetmi]] (1990) - Leko
*[[Pranvera s'erdhi vetëm|Pranvera s'erdhi vetem]] (1988)
Anonymous user