Dallime mes rishikimeve të "South Park"

58 bytes removed ,  14 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e 84.20.84.22 (diskutimet) në versionin e fundit nga Ko.S.ystem.OV@.
v (U kthyen ndryshimet e 84.20.84.22 (diskutimet) në versionin e fundit nga Ko.S.ystem.OV@.)
 
== Filmi ==
Filmi flet për katër personazhet kryesore që mësojnë llafet e pista duke parë një film të aktorëve kanadey Tarrasi dhe Pompaxhiu, që thirret kështu se bën gojore si pompa për cigarenBombaçiu. Kështu mamatë e fëmijëve të South Parkut, me në krye mamin e Kajilit, I shpallin luftë Kanadasë. Filmi është i mbushur me pjesë komike si ajo e seksit midis Saddam Hussenit dhe Satanasë.
 
{{seri-cung}}
431

edits