Dallime mes rishikimeve të "Diskutim:Njohja ndërkombëtare e Kosovës"

(→‎Njohja e pavaresise: seksion i ri)
Lista eshte gabim, disa prej ketij shtete e kane pranu, disa amo e kane be plan me pranu, keshtu duhet me i shpernda si ne en wiki. --[[Përdoruesi:Ko.S.ystem.OV@|Proud To Be Albanian]] <small>(°[[Përdoruesi diskutim:Ko.S.ystem.OV@|diskuto]]°)</small> 18 Shkurt 2008 21:39 (UTC)
 
== Njohja e pavaresise ==
 
@proud-albanian ne ato shtete eshte hapur proceduar per njohje, vetem duhet te zyrtarizohet ne menyre administrative - ajo nuk lune shume rol meranci eshte te ndahen shtete dhe organizatat qe e perkrahin apo jo pavaresine.
 
Unioni Evropian, NATO dhe OKB - qendrimet e tyre nuk jane publikue ne nje teme te veçant
34

edits