Ndryshimi mes inspektimeve të "Rrethi i Librazhdit"

ska përmbledhje të redaktimeve
v (roboti shtoj: no:Librazhd (distrikt))
[[Image:AlbaniaLibrazhd.png|thumb|right|Rrethi i Librazhdit]]
 
Rrethi i Librazhdit është njëri nga 36-të rrethet e [[Shqipëri]]së. Rrethi i Librazhdit ka 72,000 banorë (sipas [[2004]]), një sipërfaqe prej 1,102 km<sup>2</sup> dhe kryeqendër [[Librazhdi]]n.
68

edits