Dallime mes rishikimeve të "Gjeografia e Bosnjës dhe Hercegovinës"

v
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
[[fr:Géographie de la Bosnie-Herzégovine]]
[[hr:Zemljopis Bosne i Hercegovine]]
[[it:Geografia della Bosnia -Erzegovina]]
[[lt:Bosnijos ir Hercegovinos geografija]]
[[nn:Bosnisk geografi]]
4.020

edits