Dallime mes rishikimeve të "Sokol Sopi"

139 bytes removed ,  13 vjet më parë
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
 
*Me 21 prill 1999 bashk me dëshmorët [[Isa Kastrati]] dhe Avrim Vitia bie edhe dëshmori i Kombit Sokol Sopi.
 
 
 
== Burimi i të dhënave ==
 
*URL: http://agimi.com/modules.php?name=News&file=print&sid=345
 
[[Category:Dëshmorë]]
[[Category:UÇK]]
Anonymous user