Ndryshimi mes inspektimeve të "Thorbjörn Fälldin"

Image+
v (roboti shtoj: fr:Thorbjörn Fälldin)
(Image+)
[[Skeda:Thorbjörn Fälldin.JPG|thumb|right|Thorbjörn Fälldin]]
'''Nils Olof Thorbjörn Fälldin''' lindi më [[24 prill]] [[1926]], ka qenë kryeministri i [[Suedi|Suedisë]] [[1976]]-[[1978]] dhe [[1979]]-[[1982]].
 
2

edits