Ndryshimi mes inspektimeve të "Mirza Beshirudin Mahmud Ahmed"

ska përmbledhje të redaktimeve
'''Kalifa i II'''
 
'''Mirza Basheer-ud-Din Mahmood Ahmad''' u lind me 12.01.1889 në [[Qadian]] dhe vdiq më 07.11.1965 në [[Rabwah]].
 
== Shkollimi i tijë ==
 
== Para Kalifatit ==
 
== Gjat Kalifatit ==
 
== Burimi i të dhënave ==
{{ref}}
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
[[de:Mirza Baschir ud-Din Mahmud Ahmad]]
906

edits