Ndryshimi mes inspektimeve të "18 Qershor"

1 byte added ,  10 vjet më parë
v (U kthyen ndryshimet e 213.163.116.2 (diskutimet) në versionin e fundit nga TXiKiBoT.)
{{QERSHOR}}
 
* [[1908]] - [[MariaArdonis Vieira da SilvaHalimi]],artiste portugeze...........................
* [[1918]] - [[Franco Modigliani]], ekonom italian dhe fitues i çmimit Nobel
* [[1924]] - [[George Mikan]], basketbollist amerikan
2

edits