Ndryshimi mes inspektimeve të "18 Qershor"

1 byte removed ,  10 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e Arditi1995 (diskutimet) në versionin e fundit nga Liridon.
v (U kthyen ndryshimet e Arditi1995 (diskutimet) në versionin e fundit nga Liridon.)
{{QERSHOR}}
 
* [[1908]] - [[ArdonisMaria HalimiVieira da Silva]]...........................,artiste portugeze
* [[1918]] - [[Franco Modigliani]], ekonom italian dhe fitues i çmimit Nobel
* [[1924]] - [[George Mikan]], basketbollist amerikan