Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Ko.S.ystem.OV@"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
 
:: Varet prej informacioneve, p.sh. nje artikull per nje vend gjeografike eshte ne shume raste relevant (kjo perfshin shtete, qytete, fshata, deta, male) kurse te personat, filmat, serialet, kompanite, webfaqet etj... jane kriteret ndryshe, ketu mundesh te vendos vete, artikulli a eshte i vogel ai madh, kjo nuk eshte relevante per ekzistencen e artikullit, nese nuk je i sigurt mundesh edhe me kandiduar artikullin per grisje ose e diskuton te faqja e diskutimit. --[[Përdoruesi:Ko.S.ystem.OV@|Proud To Be Albanian]] <small>(°[[Përdoruesi diskutim:Ko.S.ystem.OV@|diskuto]]°)</small> 16 Korrik 2009 00:41 (CEST)
 
== qka do te thot K.O.S.y ==
 
perse nuk ju pelqen kjo ide eshte shum mir qe te dim emra te grupit dhe te shesim
 
== Vërejtje ==
 
Mendoj se do të ishte e sjellshme që administratori KO.S.ystem.OV@ të japë arësyet që çuan në kthimin e ndryshimeve të mia në artikullin "Edi Rama" në versionin e përdoruesit të mëparshëm.
 
Me respekt
Lerriklo
 
== Paqartësi ==
 
Mendoj se arësyet e bllokimit të artikullit "Edi Rama" janë të paqarta. Administratori Ko.S.ystem.OV@ shkruan: "Ky artikull u bllokua pasi disa perdoruese po e perdorin si livadh, deri sa te gjeni nje zgjeje, ky artikull rrin i bllokuar." Aresyeja "disa përdorues po e përdorin si livadh" nuk është konkrete ose nuk është arësye fare. Edhe vendimi për ta mbajtur të bllokuar "deri sa të gjeni një zgjeje" nuk është i qartë, të paktën për mua, sepse nuk e di se ç'do të thotë fjala "zgjeje".
Me respekt
Lerriklo
 
== me duhet ndihma juaj ==
 
ju lutem mw shkruani ndonje poezi ose monolog me rastin e 28 nentorit
 
kam dhimbje te lukthit dhe me fryhet barku edhe me vjen nje ere nga lukthi
24.783

edits