Dallime mes rishikimeve të "Mortal Kombat"

40 bytes removed ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
[[Figura:Raiden.jpg|236px|right|thumb|[[Desktopi|Raiden]]]]
'''Mortal Kombat''' (sq: ''beteja vdekjeprurëse'') është një film, serial, lojë... që është interesant me shumë personazhe dhe ndonjë herë disa momente të frikshme dhe të mbinatyrshme. Sipas lojës janë xhirua dy filma Mortal Kombat dhe Mortal Kombat Annilation dhe seriali Motal Kombat Conquest dhe lojrat për [[PlayStation]]: MK1, MK2, MK3, ultimate MK3, MK triogy, MK4, MK gold, MK Deadlly Alliance, MK Deception, Mk Shaolin Monks, MK Armageddon, MK mytheyo:Sub Zero dhe DC universe vs Mortal Kombat.
 
==Personazhet==
24.783

edits