Dallime mes rishikimeve të "11 Prill"

7 bytes added ,  11 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (roboti shtoj: mn:4 сарын 11)
No edit summary
 
==Vdekje==
* [[1985]] - ngordh [[Enver Hoxha]], udhëheqës e [[Shqiperia|Shqiperisë]] komuniste (lindi më [[1908]])
==Festa dhe përvjetore==
* [[Kosta Rika]] - Dita e [[Beteja në Rivas|betejës në Rivas]]
Anonymous user