Dallime mes rishikimeve të "1996"

29 bytes added ,  10 vjet më parë
v (roboti shtoj: ml:1996)
{{AV|XX|199}}
 
Lekë Mejzini ka lindur në Gjakovë më 15 Gusht 1994 ai është këngëtar i mirnjohur nga kosova
== Ngjarje ==
ka kryer shkollen fillore dhe tash eshte ne shkollen e mesme ne klasen 11
=== Sport ===
* [[SK Tirana]], e njohur edhe si 17 Nëntori Tirana kampione e [[Shqipëri|Shqipërisë]] në [[Futbolli|futboll]].
 
== [[:Kategoria:Lindje 1996|Lindje]] ==
Anonymous user