Ndryshimi mes inspektimeve të "Adrian Morina"

101 bytes added ,  9 vjet më parë
== Film dhe TV ==
 
*"Lagjja e re" TV serial (produvent) / 2011- / RTK
*"Super GOGO" emison per femije / 2010-2011 / RTK
*"SPITALIKS" TV serial / 2009-2010 / KTV
*“Çyrri” film i shkurter / Lirak Celaj 2007
Anonymous user