Ndryshimi mes inspektimeve të "Shtator 2006"

2 bytes removed ,  13 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
 
v
| {{VitiArtikullMuaj|20|0|6}}
|-
| {{Kryefaqe Kalendari Shtator 2006}}
|-}
|}<br />
 
== Lajme dhe ngjarje aktuale ==
 
2.689

edits