Dallime mes rishikimeve të "The Rescuers"

18 bytes added ,  11 vjet më parë
v
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
(Faqe e re: '''The Rescuers''' është një film i animuar amerikan i vitit {{F|1977}} nga regjisori Wolfgang Reitherman, John Lounsbery, dhe Art Stevens. Filmi u shpërn...)
 
v (r2.7.1) (roboti shtoj: sw:The Rescuers ndryshoj: si:ද රෙස්කියු'ස්)
[[ru:Спасатели (мультфильм)]]
[[sh:The Rescuers]]
[[si:ද රෙස්කියුඅස්රෙස්කියු'ස්]]
[[sr:Спаситељи (цртани филм)]]
[[sv:Bernard och Bianca]]
[[sw:The Rescuers]]
[[ta:தி ரெஸ்கியூயர்ஸ்]]
[[te:ది రేస్క్యూయర్స్]]
48.038

edits